Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 110
vyrábané jún 2014 – jún 2016 · štvordverová, van · 6 rýchl., manuálna · diesel

Všeobecne6
| Typ karosérie | štvordverová, van |
|---|---|
| Prevodovka | 6 rýchl., manuálna |
| Počet sedadiel | 3 |
| Segment | N (dodávka) |
| Začiatok výroby | jún 2014 |
| Ukončenie výroby | jún 2016 |
Pohon7
| Hnacia náprava | predná |
|---|---|
| Typ motora | spaľovací motor |
| Palivo | nafta |
| Výkon | 81 kW (110 k) |
| Maximálny výkon (kW) | 81 |
| Maximálny výkon (k) | 110 |
| Max. krútiaci moment | 285 N·m |
Spaľovací motor16
| Počet valcov | 4, v rade |
|---|---|
| Ventily na valec | 4 |
| Objem motora | 2298 cm³ |
| Vŕtanie x zdvih | — |
| Kompresný pomer | — |
| Max. výkon | 81 kW (110 k) |
| Výkon (kW) | 81 |
| Výkon (k) | 110 |
| Otáčky pri max. výkone | 3500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 285 N·m |
| Otáčky pri max. krútiacom momente | 1250 ot./min |
| Palivový systém | common rail |
| Ovládanie ventilov | DOHC |
| Turbo | áno (intercooler) |
| Katalyzátor | filter pevných častíc |
| Objem nádrže | 80 l |
Výkon3
| Maximálna rýchlosť | 134 km/h |
|---|---|
| Zrýchlenie 0 – 100 km/h | — |
| Monitor spotreby | — |
Spotreba (NEDC)7
| Spotreba v meste | — |
|---|---|
| Spotreba mimo mesta | — |
| Kombinovaná spotreba | 7,9 l/100 km |
| CO2 emisie | 207 g/km |
| Energetický štítok | E |
| Spotreba energie | — |
| Batéria | — |
Vonkajšie rozmery7
| Dĺžka | 5048 mm |
|---|---|
| Šírka | 2070 mm |
| Výška | 2500 mm |
| Rázvor | 3182 mm |
| Predná šírka rozchodu | 1750 mm |
| Zadná šírka rozchodu | 1730 mm |
| Svetlá výška | 182 mm |
Hmotnosti9
| Pohotovostná hmotnosť | 1834 kg |
|---|---|
| Max. užitočné zaťaženie | 966 kg |
| Max. prípustná hmotnosť | 2800 kg |
| Max. hmotnosť prednej nápravy | 1550 kg |
| Max. hmotnosť zadnej nápravy | 1650 kg |
| Max. hmotnosť brzdeného prívesu | 2500 kg |
| Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu | 750 kg |
| Max. zaťaženie ťažného zariadenia | 100 kg |
| Max. zaťaženie strechy | — |
Batožina7
| Kapacita batožinového priestoru | 9000 l |
|---|---|
| Dĺžka min/max | 2530 mm / 2583 |
| Šírka min/max | 1380 mm / 1765 |
| Výška | 1894 mm |
| Zadné dvere | 1577 mm / 1820 |
| Bočné dvere | 1050 mm / 1820 |
| Výška prahu zdvihu | 563 mm |
Podvozok9
| Predné zavesenie | vinuté pružiny |
|---|---|
| Zadné odpruženie | listové pružiny |
| Predný stabilizátor | áno |
| Zadný stabilizátor | nie |
| Predné brzdy | odvetrávané kotúčové, 302 mm |
| Zadné brzdy | kotúčové, 305 mm |
| Veľkosť predných pneumatík | 215/65 R16 |
| Veľkosť zadných pneumatík | 215/65 R16 |
| Polomer otáčania | 12,0 m |
Bezpečnosťmá 6 · nemá 20
| ABS | áno |
|---|---|
| Distribúcia brzdnej sily | áno |
| Kontrola stability | áno |
| Kontrola trakcie | áno |
| Airbag vodiča | áno |
| Asistent rozbehu do kopca | áno |
Nemá / neuvádza sa (20)
Výsledok crash testu, Brzdový asistent, Pomoc pri núdzovom brzdení, Asistent mŕtveho uhla, Obmedzený sklzový diferenciál, Airbag spolujazdca, Bočné airbagy, Hlavové airbagy, Kolenný airbag vodiča, Asistent jazdných pruhov, Asistent mŕtveho uhla, Senzor únavy, Senzor tlaku v pneumatikách, Mestský bezpečnostný systém, Nočné videnie s rozpoznaním osôb, Systém pred kolíziou, Asistent diaľkových svetiel, Rozpoznávanie dopravných značiek, Systém varovania pred kolíziou, Automatické ovládanie úrovne
Exteriérmá 4 · nemá 17
| Stierače s cyklovačom | áno |
|---|---|
| Tónované sklá | áno |
| Elektrické spätné zrkadlá | áno (vyhrievané) |
| Smerové svetlo vo vonkajších zrkadlách | áno |
Nemá / neuvádza sa (17)
Hliníkové disky, Posuvná / sklopná strecha, Panoramatická strecha, Strešné lyžiny, Metalíza, Lakované nárazníky, Prepážka za prednými sedadlami, Sklopné vonkajšie spätné zrkadlá, Vonkajšie spätné zrkadlá s automatickým stmievaním, Predné hmlové svetlá, Automatické zapnutie svetiel, Xenónové svetlá, LED svetlomety, Zadné LED osvetlenie, Svetlá na denné svietenie, Ostrekovače svetiel, Poplašné zariadenie
Interiérmá 8 · nemá 21
| Výškovo nastaviteľné sedadlá | áno (šofér) |
|---|---|
| Nastaviteľný volant | áno |
| Kožené čalúnenie | nie |
| Stredová lakťová opierka | áno (predná) |
| Tachometer | áno |
| Počítadlo dní | áno |
| Ukazovateľ teploty chladiacej vody | áno |
| Palubný počítač | áno |
Nemá / neuvádza sa (21)
Bedrová opierka, Elektrické nastavenie sedadiel, Vyhrievané sedadlá, Odvetrávané sedadlá, Športové sedadlá, Kožou potiahnutý volant, Vyhrievaný volant, Zadné opierky hlavy, Sklopné zadné sedadlá, Posuvné zadné sedadlá, Spätné zrkadlo s automatickým stmievaním, Lampa(y) na čítanie, Osvetlené make-up zrkadlo, Nastaviteľné osvetlenie palubnej dosky, Ukazovateľ vonkajšej teploty, Audio systém, Digitálne rádio (DAB), Ovládacie prvky pre audio na volante, Zvukový vstup, Navigácia, Bluetooth
Komfortmá 4 · nemá 10
| Centrálne zamykanie dverí | áno |
|---|---|
| Bezkľúčový vstup/štartovanie | áno |
| Elektrické okná | áno (predné) |
| Posilňovač riadenia | áno |
Nemá / neuvádza sa (10)
Tlačidlo štart, Riadiaci obvod, Tempomat, Klimatizácia, Ovládanie teploty vľavo/vpravo, Parkovacie senzory, Cúvacia kamera, Parkovací automat, Elektrická parkovacia brzda, Štart / stop systém
Servis a záruka3
| Servis | 40.000 km / 1 rok |
|---|---|
| Všeobecná záruka | 2 roky, bez obmedzenia |
| Záruka karosérie | 8 rokov |
Ďalšie motorizácie Renault Master (od 2014)
- L1H1 · nafta · 81 kW (110 k) · 35 verzií
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 110 Generique6 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 110 Generique6 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T28 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T33 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H1 T35 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- L1H2 · nafta · 81 kW (110 k) · 33 verzií
- Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T28 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T33 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L1H2 T35 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- L2H2 · nafta · 81 kW (110 k) · 24 verzií
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 110 Generique6 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 110 Generique6 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L2H2 T33 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L2H2 T35 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- L2H3 · nafta · 81 kW (110 k) · 11 verzií
- Renault Master L2H3 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L2H3 T35 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- L3H2 · nafta · 81 kW (110 k) · 18 verzií
- Renault Master L3H2 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L3H2 T35 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L3H2 T35 RWD DL dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L3H2 T35 RWD DL dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L3H2 T35 RWD DL dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L3H2 T35 RWD DL Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L3H2 T35 RWD DL Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L3H2 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L3H2 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna121 kW165 k
- L3H3 · nafta · 81 kW (110 k) · 18 verzií
- Renault Master L3H3 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD dCi 1106 rýchl., manuálna81 kW110 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD dCi 1256 rýchl., poloautomatická92 kW125 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD dCi 1706 rýchl., poloautomatická120 kW165 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L3H3 T35 FWD Energy dCi 1706 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L3H3 T35 RWD DL dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L3H3 T35 RWD DL dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L3H3 T35 RWD DL dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L3H3 T35 RWD DL Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L3H3 T35 RWD DL Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L3H3 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L3H3 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna121 kW165 k
- L4H2 · nafta · 92 kW (125 k) · 7 verzií
- Renault Master L4H2 T35 RWD DL dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L4H2 T35 RWD DL dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L4H2 T35 RWD DL dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L4H2 T35 RWD DL Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L4H2 T35 RWD DL Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L4H2 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L4H2 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna121 kW165 k
- L4H3 · nafta · 92 kW (125 k) · 7 verzií
- Renault Master L4H3 T35 RWD DL dCi 1256 rýchl., manuálna92 kW125 k
- Renault Master L4H3 T35 RWD DL dCi 1306 rýchl., manuálna96 kW131 k
- Renault Master L4H3 T35 RWD DL dCi 1506 rýchl., poloautomatická107 kW145 k
- Renault Master L4H3 T35 RWD DL Energy dCi 1356 rýchl., manuálna100 kW135 k
- Renault Master L4H3 T35 RWD DL Energy dCi 1456 rýchl., manuálna107 kW146 k
- Renault Master L4H3 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna120 kW165 k
- Renault Master L4H3 T35 RWD DL Energy dCi 1656 rýchl., manuálna121 kW165 k
- Z.E. · elektrina · 57 kW (77 k) · 4 verzie
- Renault Master Z.E. L1H1 T31plynulá automatická57 kW77 k
- Renault Master Z.E. L1H2 T31plynulá automatická57 kW77 k
- Renault Master Z.E. L2H2 T31plynulá automatická57 kW77 k
- Renault Master Z.E. L3H2 T31plynulá automatická57 kW77 k
Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 110 – o aute
Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 110 je robustný a praktický dodávkový automobil, ktorý bol vyrábaný od júna 2014 do júna 2016. Tento model sa stal obľúbeným medzi podnikateľmi a firmami, ktoré potrebujú spoľahlivé a priestranné vozidlo na prepravu tovaru alebo materiálu. S dĺžkou 5,048 mm, šírkou 2,070 mm a výškou 2,487 mm ponúka dostatok priestoru na prepravu nákladu, zatiaľ čo jeho obratnosť a manévrovateľnosť ho robia ideálnym aj pre mestské prostredie.
Motor Renault Master L1H2 T28 FWD je vybavený naftovým motorom s výkonom 81 kW (110 hp), ktorý zabezpečuje dostatočnú silu na prekonávanie rôznych terénov. Tento model je vybavený 6-rýchlostnou manuálnou prevodovkou, ktorá prispieva k efektívnejšiemu využívaniu paliva a znižuje emisie. Vďaka tejto kombinácii motor a prevodovka ponúkajú dobrý výkon, pričom súčasne zaručujú ekonomickú prevádzku, čo je pre podnikateľov veľmi dôležité.
Renault Master L1H2 je navrhnutý s dôrazom na praktickosť a pohodlie. Vo vnútri vozidla nájdeme priestranný a funkčne usporiadaný interiér, ktorý umožňuje vodičovi a pasažierom príjemné cestovanie. Sedadlá sú ergonomicky navrhnuté a poskytujú dostatočnú oporu aj pri dlhších jazdách. Rovnako je tu dostatok úložného priestoru na rôzne osobné veci, nástroje alebo dokumenty.
Jedným z hlavných benefitov tohto modelu je jeho variabilita. S možnosťou prispôsobenia interiéru a rôznymi variantmi usporiadania, si podnikatelia môžu prispôsobiť vozidlo presne podľa svojich potrieb. Môžu si zvoliť, či potrebujú viac priestoru na náklad alebo pohodlné sedenie pre viac pasažierov.
Bezpečnostné prvky sú ďalším dôležitým aspektom Renault Master L1H2 T28. Model je vybavený modernými technológiami, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy, ako sú ABS, ESP a rôzne airbagy. Tieto prvky prispievajú k ochrane vodiča a pasažierov v prípade nehody.
Celkovo je Renault Master L1H2 T28 FWD dCi 110 skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú robustné a spoľahlivé dodávkové vozidlo, ktoré kombinuje výkon, komfort a efektivitu. Jeho dizajn a technické parametre ho predurčujú na široké spektrum využitia, či už ide o prepravu tovaru, alebo poskytovanie služieb v oblasti logistiky a dopravy.







